Menu Zamknij menu

O Infospread - koncentracja na transporcie publicznym i mobilnościm i mobilności

Infospread to firma zajmująca się rozwojem produktów, skupiająca się na transporcie publicznym i mobilności. Jesteśmy przedsiębiorczą firmą, która działa w branży od 2005 roku. Nasza oferta ma ugruntowaną pozycję na rynku i dziś oferuje mobilne usługi informacyjne i biletowe, do których dociera ponad 10 milionów podróżnych w ponad 150 miastach w Szwecji i Polsce .

Misją Infospread jest uproszczenie rozpowszechniania informacji wśród ludzi będących w ruchu w przestrzeni fizycznej. Koncentrujemy się w szczególności na zbiorowych podróżach lądowych w obrębie regionów i między nimi. Robimy to poprzez rozwój usług cyfrowych, które umożliwiają podróż. Nasz sposób pracy, zarówno z klientami, jak i partnerami, opiera się na wzajemnym zaufaniu, dużym zaangażowaniu w sytuację klienta i skupieniu się na wartości użytkownika.

Od 2020 roku Infospread jest częścią Progrits - grupy firm z wiodącymi skandynawskimi firmami programistycznymi. Progrits to większe możliwości rozwoju, a także większe bezpieczeństwo, ponieważ inwestycje są realizowane długofalowo i wytrwale.

Miejsce pracy z klientem i pracownikami w centrum uwagi

Jesteśmy pełnym pasji zespołem z dużym zaangażowaniem w ciągły rozwój naszej platformy MobiTime. Wartość klienta i użytkownika jest zawsze na pierwszym miejscu w rozwoju naszych usług. Działamy długofalowo i kierujemy się byciem najlepszą platformą informacyjną i biletową dla branży transportu publicznego.

Naszym celem jest również bycie najlepszym miejscem pracy dla nas, którzy tu pracujemy - miejscem pracy, w którym możemy rozwijać się zawodowo i osobiście, czuć radość, a jednocześnie zachować równowagę życiową.

Z ponad 800 000 pasażerami transportu publicznego, którzy regularnie korzystają z naszych usług, jesteśmy ważną częścią codziennego życia wielu ludzi. Czy lubisz pracować z produktem, który naprawdę robi różnicę? Chcesz być częścią zespołu z innowacyjnymi i rozwiązującymi problemy kolegami? W takim razie znalazłeś właściwe miejsce.

Avdelare

Nasz zespół

Miłosz Olejniczak

Dyrektor Zarządzający 

+48796 104 903 

milosz.olejniczak@infospread.pl 

Iza Staniszewska

Administracja i rozliczenia 

+48531 332 217 

iza.staniszewska@zbiletem.pl 

Marcus Nordin

Dyrektor Zarządzający Szwecja

+4636-36 1757

marcus@infospread.se

Damian Grzelak

Mobile Developer  

Monika Kamocka

 Wsparcie użytkownika 

Henric Bergh

Właściciel Produktu

Christoffer Assgård

Deweloper

Boka demo!